» Płatności i wysyłka

Płatności i wysyłka

Sposoby płatności

Dostępne sposoby płatności za złożone zamówienie:

1. Przedpłata przelewem

Płatność przelewem na nasze konto bankowe przed wysłaniem zamówienia czyli "z góry". Po złożeniu zamówienia w podsumowaniu otrzymują Państwo kwotę i dane do przelewu. Znajdują się one również w mailu potwierdzającym zamówienie. Po wpłynięciu środków na nasze konto przystępujemy do realizacji zamówienia.

Dane firmy i numer rachunku bankowego (PLN):

mBank
87 1140 2004 0000 3002 5088 5708

Krzysztof Jakobi VISAGE
ul.Słupskich 2
85-332 Bydgoszcz

W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia


2. Szybkie płatności -
PayU

System PayU to najpopularniejszy i najbezpieczniejszy system autoryzacji płatności elektronicznych w Polsce. Przy jego pomocy nasi Klienci mogą zapłacić przez zabezpieczoną stronę tego systemu zapłacić następującymi formami:
  •     karty kredytowe
  •     szybkie bezpośrednie przelewy internetowe z wielu banków

Po autoryzacji płatności nasz sklep otrzymuje zgodę na wysyłkę towaru do Klienta.

W przypadku braku kontaktu i wpłaty, po 10 dniach od złożenia zamówienia, wysyłamy przypomnienie. W przypadku braku odpowiedzi na przypomnienie, po 14 dniach  zamówienie jest automatycznie anulowane.

3. Płatność za pobraniem

Należność wyliczoną po złożeniu zamówienia w podsumowaniu pobiera listonosz(Poczta Polska)  lub pracownik firmy kurierskiej(Fedex) w zależności od wybranego przewoźnika w procesie składania zamówienia.Czas realizacji zamówień

Niezwłocznie po zatwierdzeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Otrzymany email będzie informacją,że zamówienie zostało złożone prawidłowo i jesteśmy gotowi do jego realizacji.

WSZYSTKIE OFEROWANE PRZEZ NAS PRODUKTY  ZNAJDUJĄ SIĘ W NASZYM MAGAZYNIE - DZIĘKI TEMU REALIZACJA ZAWSZE JEST EXPRESOWA - DO 24H.

Paczki wysyłamy codziennie (od poniedziałku do piątku). Klient zostanie powiadomiony o nadaniu przesyłki poprzez wiadomość e-mail.

Zamówienia złożone i opłacone (lub zgłoszenie przesyłki pobraniowej)w dni robocze do godziny 12:00 zazwyczaj wysyłane są jeszcze tego samego dnia .Zamówienia złożone w dni robocze po godzinie 12:00 są wysyłane następnego dnia roboczego.
Korzystając z systemu szybkich płatności opłatę za zamówienie otrzymujemy w kilka chwil po zrobieniu przelewu.
W przypadku płatności przelewem poza systemem szybkich płatności, okres ten może ulec wydłużeniu do momentu wpłynięcia środków na konto bankowe sklepu.


Czas dostawy zamówienia jest uzależniony od wybranego przez Państwa sposobu dostawy:
Dla przesyłki kurierskiej wynosi 1 dzień roboczy od momentu nadania.
UWAGA !!! Jeżeli zależy Ci na bardzo szybkim otrzymaniu zamówienia wybierz PRZESYŁKĘ KURIERSKĄ - mamy w umowie z firmą kurierską gwarantowaną dostawa następnego dnia roboczego.
Zamówienia wysyłane przez firmę kurierską Fedex są dostarczane w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Przesyłki dostarczane za pośrednictwem Poczty Polskiej docierają zazwyczaj w ciągu 1-3 dni roboczych.
Jeśli zamawiali Państwo przesyłkę pocztową priorytetową to proszę wziąć pod uwagę,że regulaminowo Poczta Polska daje sobie 14 dni na dostarczenie przesyłki i dopiero po tym czasie możemy złożyć reklamację. Prosimy zatem o cierpliwość.
Zamówienia wysyłane przez Pocztę Polską są dostarczane w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Paczkomaty Inpost obsługują dostarczanie przesyłek do paczkomatów w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu nadania.

Przejdź do strony głównej
Złóż zamówienie telefonicznie Biuro Obsługi Klienta
Polecają nasSklep NailColor.pl otrzymał Wyróżnienie od Producenta marki Sally Hansen. Jest to dla nas powodem do dumy, a jednocześnie potwierdzeniem, że oferujemy najwyższą jakość produktów i usług, zaspokajając potrzeby najbardziej wymagających Klientów.  
czytaj więcej ...
Newsletter

 
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Ciebie o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.
Płatności: Akceptujemy płatności
Transport: Transport towarów