» Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Dbamy o bezpieczeństwo transakcji, które obsługuje dla nas serwis PayU. Podczas zakupu kartą nie przekazujesz nam żadnych danych bankowych - nazwy banku czy numeru konta. Płatność przelewem obsługuje bezpośrednio strona Twojego banku.

Akceptowane formy płatności
W sklepie akceptujemy następujące formy płatności na towar:
  •     Przelew bankowy na nasze konto: mBank 1140 2004 0000 3002 5088 5708,
  •     Przelew online za pośrednictwem serwisu PayU, którego bezpieczeństwa pilnują protokoły szyfrujące "https",
  •     Płatność kartą za pośrednictwem serwisu PayU, której bezpieczeństwa pilnują protokoły szyfrujące "https",

Na nasze produkty zawsze otrzymasz dowód zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub na życzenie możemy wystawić fakturę VAT. Aby otrzymać fakturę wypełnij odpowiednie pola "Dane do faktury" przy składaniu zamówienia lub podczas rejestracji w naszym sklepie.

Pamiętaj! Kupując u nas produkty marki Sally Hansen rozpoczynasz współpracę z zaufaną i doświadczoną firmą, dla której dobro Klientów jest najwyższym priorytetem.  

Możesz nam nam zaufać bez obaw.

Dodatkowo gwarancja 100% satysfakcji sprawia, że bez żadnych problemów i wyjaśnień możesz zwrócić produkty w terminie 14 dni od chwili ich dostarczenia i otrzymasz zwrot pieniędzy za produkty i dostawę.

Gwarancja 100% satysfakcji

Głęboko wierzymy w jakość oferowanych przez nas produktów dlatego na każde zamówienie otrzymujesz 14-dniową bezwarunkową gwarancję. Jeśli zamówienie nie spełni Twoich oczekiwań możesz je odesłać i otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.


Właśnie to wszystko sprawia, że nasi Klienci wracają do nas regularnie.
Dołącz do nich i już teraz przejdź do zakupów!

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Postaramy się pomóc w możliwie najszybszym terminie.
Przejdź do strony głównej
Złóż zamówienie telefonicznie Biuro Obsługi Klienta
Polecają nasSklep NailColor.pl otrzymał Wyróżnienie od Producenta marki Sally Hansen. Jest to dla nas powodem do dumy, a jednocześnie potwierdzeniem, że oferujemy najwyższą jakość produktów i usług, zaspokajając potrzeby najbardziej wymagających Klientów.  
czytaj więcej ...
Newsletter

 
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Ciebie o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.
Płatności: Akceptujemy płatności
Transport: Transport towarów